Kim jestem?

UWAGA ZMIENILIŚMY ADRES

ZNAJDZIESZ NAS NA:


                                                                          www.polskidoradca.com

 

Nazywam się Monika Kopaczyńska.


Jestem Qualified Paralegal w wolnym tłumaczeniu - kwalifikowany doradca prawny   - specjalizującą się w takich dziedzinach jak np.:

  1.   mieszkalnictwo,
  2.   prawa socjalne,
  3.   zasiłki,
  4.   prawa pracownicze,
  5.   prawa osób niepełnosprawnych.

Powyższe dziedziny nie wyczerpują mojej wiedzy, czy też praktyki, są tylko jej wycinkiem.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie zdobyte w prywatnej praktyce. Pracowałam również jako wolontariusz w lokalnym Citizens Advice Bureau, będąc pierwszą Polką zatrudnioną w tym biurze. Zanim uzyskałam uprawnienia jako doradca, pracowałam jako tłumacz, oraz dodatkowo pisałam artykuły w dziedzinach wspomnianych powyżej. Jestem autorką wielu artykułów, które ukazały się m.in w Inforamie, Dzieciaku.co.uk i Stachoo.Teraz piszę dla Ciebie, staram się aby mój blog był dla Ciebie pomocny, aby informacje w nim zawarte pozwoliły Tobie na samodzielne poradzenie sobie z problemami dnia codziennego, lub na zaradzenie im z niewielką pomocą z mojej strony. Na blogu będę publikować e-booki, tudzież e-poradniki, które Ci w tym pomogą, czyli Sam zrób to samJa Tobie tylko pokażę Jak.
Nie pozostaje bez znaczenia, że jestem  członkiem Institute of Paralegals w Wielkiej Brytanii, jak również członkiem New York City Paralegal Association, Inc. (NYCPA). Co tylko jeszcze bardziej potwierdza mój profesjonalizm. Choć tego bloga będę pisać lekkim językiem, gdyż język prawniczy jest nudny, to dalej będzie to twoje profesjonalne centrum wydarzeń, nowych wiadomości i informacji w internecie. 


Przekonasz się, że możesz mi zaufać i że warto to zrobić. Mam za sobą 6 lat doświadczenia w rozwiązywaniu problemów moich klientów. Odniosłam już wiele sukcesów, dzięki czemu moi klienci zaoszczędzili łącznie około £30.000. To kwota, która musi coś znaczyć. A znaczy to, że trafiłeś dobrze. Tutaj znajdziesz rozwiązania dla swoich problemów.


Dziękuję z góry za Twój czas jaki poświęcisz czytając mojego bloga. Dzięki niemu wyjdziesz z pogmatwanego labiryntu niekończących się sytuacji bez wyjścia.          ckeen = seeking = poszukiwaniaLabirynt w literze C symbolizuje, że zawsze znajdzie się wyjście z każdej, nawet najbardziej zagmatwanej sytuacji i to jest też moim mottem w życiu. Tylko Keep calm and carry on.


Zapraszam do zapoznania się z moją publikacją Mieszkalnictwo w UK.


Zapraszam!