sobota, 7 marca 2015

Nowy system wsparcia - pożyczki na depozyty.
UWAGA ZMIENILIŚMY ADRES

ZNAJDZIESZ NAS NA:


                                                                          www.polskidoradca.com
Minister Mieszkalnictwa Brandon Lewis 03 lutego 2015 ogłosił rządowe wsparcie dla całego nowego systemu, który będzie dostępny dla tysięcy potencjalnych najemców.

Minister powiedział, że jest zdecydowany "stworzyć większy, lepszy sektor wynajmu prywatnego".

Więcej pomocy dla najemców.

System, który pozwoli pracownikom pożyczyć z ich wynagrodzenia zaliczki w celu zapłaty depozytu na wynajem, która jest następnie spłacana z wynagrodzenia w okresie do jednego roku. System ten jest dostępny  zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym.

Brandon Lewis powiedział:

"Z milionami ludzi wynajmującymi swoje domy w całym kraju jesteśmy zdeterminowani, aby utworzyć większy, lepszy sektor wynajmu prywatnego, który jest sprawiedliwy dla najemców."

Dzisiejszy ruch będzie oznaczać, że tysiącom ludzi będzie oferowana pomocna dłoń, aby wynająć prywatne mieszkanie."

"Mam nadzieję, że więcej pracodawców w sektorze publicznym i prywatnym przystąpi do programu w niedalekiej przyszłości."

Program został stworzony z udziałem organizacji charytatywnej Shelter i Greater London Authority.

Program depozytów  może być dostosowany przez różnych pracodawców do swoich potrzeb, ale na ogół pracownikom oferowane są nieoprocentowane pożyczki, kótre zaczynają płacić po przeniesieniu się do wynajmowanego domu, które są spłacane z ich wynagrodzenia maksymalnie w ciągu roku.

W ramach programu DCLG, personel może poprosić o pożyczkę (w drodze zaliczki w wysokości wynagrodzenia) w celu zapłaty kaucji. 

Więcej na temat Mieszkalnictwa w UK znajdziesz w moim ebook'u.

Zapraszam do zapoznania się z moją publikacją Mieszkalnictwo w UK.Zapraszam do przyłączenia się do mojej grupy na Facebook'u - Prawne DIY w UK

Blog polskidoradca.blogspot.co.uk nie jest jedną z tych tysięcy stron, które podają tylko suche fakty zapominając o tym, że to co się liczy to praktyka, a nie teoria. Jakiekolwiek są tego powody, nie zmienia to faktu, że strony te nie są pomocne. Chcesz poczytać o interesujących Cię informacjach, poradach i wiadomościach (?) nie musisz już dalej szukać, tutaj znajdziesz wszystko czego nie mogłeś znaleźć gdzie indziej. A jeśli masz jakieś pytania - pisz śmiało.

Przygotowanie i opracowanie:
Monika Kopaczyńska, Q.Inst.Pa
Doradca Prawny
© 2015

 Zobacz również: