czwartek, 31 lipca 2014

Rozlicz się z Tax Credit

UWAGA ZMIENILIŚMY ADRES

ZNAJDZIESZ NAS NA:


                                                                          www.polskidoradca.com


Spóźnialscy mają ostatnie dni na rozliczenie się z ...

Tax Credit, który przedłużył termin do godziny 23:59 do 6 sierpnia, bez względu na to jak się rozliczasz, pisemnie, telefonicznie czy online.

Urząd zdecydował się na wydłużenie terminu ze względu na strajk, w jakim wzięli udział pracownicy służb publicznych, który zaczął się 30 lipca i skończy się 1 sierpnia. 

To co musisz zrobić zależy od tego jakiego koloru jest koperta, w której dostarczono renew pack.

Jeśli jest to biała koperta, to musisz sprawdzić całą deklarację i obojętnie czy są jakieś zmiany czy ich nie ma musisz deklarację odesłać, zadzwonić na numer 0345 300 3900, lub zrobić to online 1

Jeśli  brązowa, to wtedy również musisz sprawdzić czy wszystkie informacje są poprawne, jeśli tak jest to nic więcej nie musisz robić. Natomiast w przypadku zmian musisz zadzwonić pod wyżej podany numer telefon lub zrobić to online

Pamiętaj jeśli wysyłasz deklarację pocztą zrób to za potwierdzeniem nadania, wydasz £1.70 a zaoszczędzisz sobie nerwów, jeśli deklaracja zaginie i urząd wstrzyma płatności z powodu jej braku. Dobrze jest też zrobić sobie jej kopię. 

Zapraszam do zapoznania się z moją publikacją Mieszkalnictwo w UK.


Zapraszam do przyłączenia się do mojej grupy na Facebook'u - Prawne DIY w UK


Blog polskidoradca.blogspot.co.uk nie jest jedną z tych tysięcy stron, które podają tylko suche fakty zapominając o tym, że to co się liczy to praktyka, a nie teoria. Jakiekolwiek są tego powody, nie zmienia to faktu, że strony te nie są pomocne. Chcesz poczytać o interesujących Cię informacjach, poradach i wiadomościach (?) nie musisz już dalej szukać, tutaj znajdziesz wszystko czego nie mogłeś znaleźć gdzie indziej. A jeśli masz jakieś pytania - pisz śmiało.Przygotowanie i opracowanie:
Monika Kopaczyńska, Q.Inst.Pa

© 2014